ga naar de inhoud

Het zijn bijzondere tijden. Zowel in ons privé – als in ons werkende leven is en blijft het belangrijk met elkaar veerkracht en flexibiliteit te tonen. Dat geldt uiteraard ook voor ons als vakbond. Bestaanszekerheid en behoud van werkgelegenheid staan centraal. Daarnaast zijn juist nu het afspreken van stevige sociale plannen, realiseren van goede ‘van werk naar werk’ regelingen en het opkomen voor onze verworven (cao) rechten heel belangrijk. Onze bekende Nautilus/FNV Waterbouw lijfspreuk 'Samen staan we sterker' geldt in deze tijd meer dan ooit!

Ledenbinding en Ledenwerving

De afgelopen maanden hebben we ook gezien dat  steeds meer actieve Nautilus/FNV Waterbouw leden opkomen voor elkaar. En daar waar nodig dreigende verslechteringsmaatregelen van bepaalde werkgevers stevig aan de kaak stellen. Hoe actiever onze leden, hoe sterker we staan uiteraard. En hoe meer leden, hoe meer vakbondsmacht we kunnen uitoefenen.

Niet voor niets staan Ledenbinding en Ledenwerving bij ons hoog in het vaandel. Ook hier spelen onze leden een belangrijke rol. We krijgen hierover veel positieve geluiden, maar het kan natuurlijk altijd beter. En het is goed om ook regelmatig bij onze leden te toetsen waar het nog beter en wellicht anders kan. Hoe we elkaar kunnen stimuleren ook om meer leden te werven. Wat werkt goed, wat kan beter?

Samen staan we sterker

We nodigen onze leden daarom graag uit voor onze Online ledenmiddag, via Microsoft Teams, op donderdagmiddag 15 april a.s., van 13.30 – 16.30 uur. 

Speciaal borrelpakket voor snelle aanmelders

We sluiten af met een Bijzondere Borrel. De 25 eerste aanmelders krijgen namelijk een speciaal borrelpakket thuisgestuurd!

Aanmelden kan nog tot en met 12 april a.s. bij: mbrandsema@nautilusint.org

Programma:

13.30 – 13.45 uur:
Welkom door Nautilus vicevoorzitter Sascha Meijer & voorstelrondje

13.45 – 14.15 uur:
Korte toelichting centrale thema ‘Ledenbinding en Ledenwerving’ /Wat doen we al?/Wat bereiken we daarmee?/Wat kan nog meer en beter?

14.15 – 15.00 uur:
Rondje tops, tips en ervaringen

15.00 - 15.15 uur:
'Zo breng ik 'ledenbinding en ledenwerving in de praktijk'. ... actief Nautilus lid deelt zijn ervaringen.

15.15 – 15.30 uur:
Pauze (en even nadenken over ‘wat vind ik voor mezelf de beste suggesties tot nog toe?’)

15.30 -  16.00 uur:
Stimuleren gedane goede suggesties jou en hoe kunnen we elkaar steunen…?

16.00 – 16.30 uur:  
Bespreking andere onderwerpen die naar voren zijn gebracht

16.30 – 16.45 uur:
Afronding & Borrel


Tags

Word vandaag nog lid van Nautilus