ga naar de inhoud

Op dinsdagmiddag 15 juni jongstleden vond via live streaming in het Van der Valk Rotterdam-Blijdorp hotel ons Nautilus Symposium plaats. ‘Smart Shipping en de toekomst van de maritieme werknemer’ stond deze middag centraal.

Speciaal voor leden en relaties die hierbij niet -online- aanwezig konden zijn, hebben we inmiddels 2 video’s op ons Nautilus Youtube kanaal klaar staan:

De integrale versie 

De korte highlights versie 

Hierbij alvast een citaat uit de speech van Nautilus voorzitter Marcel van den Broek:

'De maritieme werknemers van de toekomst kunnen op Nautilus blijven rekenen'

'Wij als Nautilus zijn trots op al die vakbekwame en hardwerkende maritieme werknemers. Ze staan er voor en ze gaan er voor. Ook in deze uitzonderlijke tijd. En ja, de automatisering zal verder voortschrijden en daar zullen we als vakbond uiteraard in meebewegen. Voor en met onze leden. Samen met onze leden zullen we tevens blijven strijden voor goede en rechtvaardige arbeidsvoorwaarden en voor alles waar we al sinds jaar en dag voor staan. Maar ook voor erkenning van de professionaliteit van onze leden, die hun vak verstaan. En tegen partijen die deze professionaliteit in twijfel trekken. Op welke wijze en in welke mate er verder ook wordt geautomatiseerd. Kortom: de maritieme werknemers van de toekomst kunnen op ons blijven rekenen. Zowel aan boord als ook als operator achter een computerscherm aan de wal…'

Veel kijkplezier toegewenst!

 

 


Tags

Word vandaag nog lid van Nautilus