ga naar de inhoud

Nautilus International, de vakbond voor maritieme professionals, organiseert deze week zijn 4-jaarlijkse Algemene Vergadering 2019 in Rotterdam. Nautilus leden vanuit de gehele wereld worden hier verwelkomd om terug te blikken op de belangrijkste behaalde successen in de afgelopen vier jaar. En buigen zich over de toekomstige kwesties waarmee de maritieme industrie wordt geconfronteerd.

Het thema is:

‘Global Industry, Global Workforce, Global Union’

De Algemene Vergadering wordt gehouden tussen dinsdag 8 en donderdag 10 oktober in het Hilton Hotel in Rotterdam en biedt ook een levendig programma met presentaties, debatten en toespraken van vooraanstaande maritieme- en vakbondsvertegenwoordigers.

Toekomstige agenda

De conferentie zal de belangrijkste successen van de afgelopen vier jaar bespreken, waaronder de toename van SMarT-financiering in het VK, ontwikkelingen in connectiviteit van bemanningsleden en het veiligstellen van mijlpaalbetalingen en minimum loonverbintenissen voor bemanningen over de gehele wereld. Het zal ook de toekomstige agenda van de maritieme vakbond bepalen, waarbij leden de mogelijkheid hebben om het beleid en de prioriteiten te bepalen die Nautilus de komende vier jaar moet nastreven, aangezien de industrie wordt geconfronteerd met uitdagingen zoals: Brexit, automatisering en criminalisering op zee.

Guy Platten, secretaris-generaal van de International Chamber of Shipping, zal vandaag de hoofdspreker zijn, terwijl FNV voorzitter Han Busker, de vergadering woensdag 9 oktober zal toespreken.

Lange termijn visie

Op donderdagochtend 10 oktober, als onderdeel van een dag gericht op de lange termijn visie voor Nautilus International en de maritieme industrie, spreekt de algemene secretaris van de International Transport Workers 'Federation Steve Cotton, gevolgd door Dr. Cleopatra Doumbia-Henry, president van de Wereld Maritieme Universiteit en' Moeder van het Maritiem Arbeidsverdrag'.

 

 

We zijn trots op wat we als maritieme vakbond sinds 2015 hebben bereikt

Nieuwe uitdagingen

Nautilus International general secretary Mark Dickinson: “De Algemene Vergadering is een geweldige kans voor onze leden om hun mening te geven over de maritieme industrie en de kwesties die hen rechtstreeks raken. We zijn trots op wat we als maritieme vakbond sinds 2015 hebben bereikt, maar weten dat ons werk niet kan stoppen als de industrie verandert en dit nieuwe uitdagingen voor onze leden met zich meebrengt.’


Word vandaag nog lid van Nautilus