ga naar de inhoud

Volgend jaar zijn er verkiezingen voor de Nautilus International Council. Het hoogste door onze leden democratisch gekozen bestuursorgaan van onze vakbond. Immers onze leden bepalen onze koers en hebben het uiteindelijk voor het zeggen! Nautilus leden (met volledig betaald lidmaatschap en ook stagiairs) kunnen zich hiervoor kandidaat stellen.

Alle sectoren en rangen vertegenwoordigd

De Council bestaat uit in totaal 32 leden, die alle sectoren en rangen van onze vakbond representeren. De Nederlandse Branch is met 8 leden vertegenwoordigd. De nieuw te kiezen Council leden worden nu voor 2 jaar gekozen. Hierna vinden er weer nieuwe verkiezingen plaats en wordt de termijn 5 jaar. De inschrijving voor de verkiezingen moet uiterlijk maandag 23 november bij ons binnen zijn. Je moet wel 4 medestanders/leden achter je hebben staan, die je steunen als je je verkiesbaar stelt.

Meer informatie

Meer informatie erover vind je ook in het Telegraph September nr. op pagina 55 en eind september wordt ook alle informatie hierover naar je toegestuurd.

Heb jij goede ideeën en suggesties hoe we met elkaar ons vakbondswerk in de maritieme industrie verder vorm willen geven en uit gaan dragen? En wil je meer weten over wat het Council werk allemaal inhoudt en hoe je je daarvoor op moet geven? Neem dan even contact met ons op via infonl@nautilusint.org

 

 


Tags

Word vandaag nog lid van Nautilus