ga naar de inhoud
Nautilus nieuws

Algemene Nautilus International vergadering: GM 2019

24 juli 2019

Schrijf u in voor de GM 2019

Beste leden,

De eerstvolgende Algemene Nautilus International vergadering (GM2019) zal plaatsvinden van dinsdag 8 tot en met donderdag 10 oktober 2019 in Hilton Rotterdam: Weena 10, 3012 CM Rotterdam.

Het thema van dit 4-jaarlijkse evenement, geheel passend bij de wereldwijde aard van het werk van onze leden, is: 'Global Industry, Global Workforce, Global Union'.

Tevens vindt dan ook de Rules General Meeting plaats. Hier worden tekstuele wijzigingen in de Nautilus International statuten getoetst en uiteindelijk vastgesteld.

‘Debatteer, luister en ontmoet’

Nautilus roept zijn kaderleden en leden van harte op dit evenement bij te wonen. Een aantal van u heeft zich al ingeschreven, maar er is nog plaats voor meer inschrijvingen. U logeert in het Hilton Hotel, vlakbij Rotterdam CS.
Debatteer mee. En draag uw steentje bij aan het mede formuleren van het nieuwe strategische plan 2019-2023. Het gaat immers vooral over uw vaktrots, uw werkomstandigheden en -vooruitzichten en hoe u uw werk met plezier kan blijven volhouden tot de finish.

Luister naar inspirerende sprekers, zoals onder meer de ITF general secretary Stephen Cottton en FNV voorzitter Han Busker. Ontmoet uw mede Nautilus leden en medewerkers uit onze 3 Branches: UK, Nederland en Zwitserland.

 

Nautilus roept zijn kaderleden en leden van harte op dit evenement bij te wonen

Speciale bijeenkomsten voor kaderleden, jongeren en vrouwen

Tevens vindt er op donderdagmiddag 10 oktober speciaal ook voor onze Nederlandse kaderleden een kaderledenbijeenkomst plaats. Hier gaan we met elkaar bekijken wat de impact is van de nieuwe strategische plannen voor onze Nederlandse Branch. En welke koers we voor en met onze leden gaan uitzetten. Actieve leden, die wellicht kaderlid willen worden, zijn hierbij ook van harte welkom. Ook zijn er speciale bijeenkomsten voor onze jongeren en voor onze vrouwelijke leden. Bovendien vindt er op donderdagavond 10 oktober een speciaal galadiner plaats.

(volledig contributie betalende) Nautilus leden kunnen zich nog inschrijven voor dit evenement tot 30 augustus a.s.

Graag tot dan!


Word vandaag nog lid van Nautilus